shapka_top.jpg

 

Отзывы

12.02.20
Я, Залозная Анна Николаевна хочу поделиться с Вами своими итогами жизни после посещения центра трезвости в 2000 г .Наша с мужем жизнь коренным образом изменилась и стремления к лучшей сознательной жизни настолько все изменили и в наших отношениях и в отношениях с детьми произощли кардинальные.Это не просто слова, это действительно так. Прислушайтесь к себе, к своим тревогам, переживаниям и если вы понимаете что вам нужна помощь идите смело и Вам помогут как помогли нам.


28.05.20
Я, Мороз Анжела, в 2018 році лікувалась від алкоголю, почуваюсь дуже добре за період, що я не вживаю алкоголь у мене вирішилось дуже багато проблем, в першу чергу зі здоров'ям. Мене почали поважати на роботі, я розрахувалася з боргами, я стала прикладом для своєї дитини. Я дуже задоволена результатом лікування і рекомендую своїм знайомим. Дякую Вам велике.


16.12.20
Я, Гаркавенко Петро у свій час звернувся в медичний центр «Тверезість та здоров’я» для того, щоб вирішити свої проблеми пов’язані з алкоголем. Дуже вдячний працівникам центру за надану мені ефективну допомогу. Зараз в мене все добре, почуваю себе здорово, впевнений в своїх силах, маю хороші плани на майбутнє. Бажаю лікарям, психологам центру здоров’я та успіхів в добрій благородній справі. Щиро дякую !

Житомирська обл., Попільнянський р-н


09.01.21
Я, Любовь Анатолиевна, благодарна центру трезвости и здоровья за помощь, за то что дают возможность жить и видеть все прекрасно. Спасибо !!!


13.01.21
Я, Левченко Анатолій, почав лікуватися у центрі «Тверезості та здоров’я» в 1998 році ще у лікаря Іщука А.І. Лікування було дуже ефективне і це дало мені можливість зробити багато добрих справ :на роботі, в сім’ї. Почуваю себе добре, впевнено. Бажаю подальших успіхів і здоров’я працівникам центру. Продовжуйте і далі цю благородну справу !

З повагою та сердечною подякою уся родина Левченких.

м.Київ


05.02.21
Я, Прокопенко Сергій Володимирович, сердечно вдячний колективу центру «Тверезість та здоров’я» за надану мені допомогу в позбавленні алкогольної залежності. Сам я цього зробити не міг, але мені тут допомогли. Не п’ю 23 роки. Бажаю працівникам центру здоров’я і подальших успіхів.

м. Малин, Житомирська обл.


28.05.2019
Я, Пріхнич Світлана Федорівна, висловлюю свою подяку за допомогу моєму сину Ігорю. У нас тепер все добре, спокій. Алкоголь син не вживає і думає тільки про все хороше. З повагою, Пріхнич С.Ф.

Пріхнич Світлана


11.04.2019
Я, Прокурова Виталина Андреевна, выражаю глубокую благодарность доктору Пострелко Валентину Михайловичу за оказанную помощь моему мужу Прокурову Валентину. У нас теперь все хорошо. Спасибо Вам огромное! С уважением Прокурова В.А.

Прокурова Виталина


06.04.2019
Я, Камчатный Виктор, благодарен Обществу “Трезвость и здоровье” за то что не употребляю алкоголь 19 (девятнадцать ) лет . Сегодня 06.04.19 я привел своего товарища в центр для оказания помощи (кодирования). Я уверен, что сотрудники центра помогут моему товарищу, и он начнет новую трезвую жизнь. С уважением Камчатный В.Е.

Камчатный Виктор


09.03.2019
Я, Смик Ольга Олександрівна , дуже вдячна центру тверезості та здоров`я за допомогу в лікуванні мого чоловіка. Мій чоловік Сергій не п`є з 1994 року, в нашу сім`ю прийшли радість і спокій. Дуже вдячні лікарям . Хай Бог дає їм добре здоров`я і все найкраще в житті!

Смик Ольга


29.01.2019
Родина Чернухи Тетяни та Володимира висловлює велику подяку центру “Тверезість та здоров`я”. Завдяки цьому центру мій чоловік не пив 16 років з 2002 року. Зараз приїхали щоб закріпити свого чоловіка в здоровому способі життя. Я щиро бажаю Вашому центру процвітання. Бажаю щоб родини, в яких було таке нещастя , дійсно про це забули. За ці роки в мого чоловіка виріс авторитет серед друзів та людей, які на нього працюють. Дуже велике дякую лікарю Пострелко Валентину Михайловичу. З великою повагою родина Чернухи Тетяни та Володимира. 29.01.19 Я, Чернуха В.Ю., дуже дякую Валентину Михайловичу. Почуваю себе добре, впевнено. Є бажання робити добрі справи.

Чернуха Тетяна та Володимир


24.11.2018
Щире материнське спасибі лікувальному центру за сина. Довго ми боролися з цією залежністю, багато горя було в сім`ї. І тільки дякуючи Вам мій син задумався над життям, зрозумів, в чому його цінність, і став моїм сином – красивим, уважним, добрим. Дай бог вам здоров`я, щастя, благополуччя в сім`ях.
P.S. Особливу подяку висловлюю лікарю Євдокимовій Ліні Юріївні

Лариса Василівна


01.03.2013
Я, Повилико М.І., дуже вдячний д.м.н. Пострелко В.М. за чудовий підхід  в лікуванні алкозалежності, а простіше за надану можливість по іншому дивитися на речі, які раніше майже не бачив.
Спасибі!


25.01.2013
Хочу висловити вдячність Валентину Михайловичу Пострелко за допомогу. Після лікування не вживаю алкоголь три роки. Жінка не сварить і все добре. Спасибі.

З повагою до Вас Пилюшенко Василь.


06.10.2012
Дуже вдячний лікарю Пострелко В.М. за те,що він позбавив мене алкоголізму, зараз зовсім інше почуття життя.

Щиро дякую.  Бушкевич Максим.


19.08.2011
Я, Остапенко Дмитро Гаврилович, дуже вдячний колективу медичного центру «Тверезість та здоров`я» і особисто лікарю Валентину Михайловичу Пострелко, за те що він дуже помагає всім людям вести правильний здоровий спосіб життя.


25.02.2011
Я, Майданик Ал.Фед., хочу высказать свою благодарность доктору Валентину Михайловичу Пострелко за эффективное (очень эффективное) лечение от алкогольной зависимости. До этого я лечился три раза и все три раза были срывы, а после лечения у Валентина Михайловича  тяга к алкоголю совсем пропала и я стал совсем другим человеком. Большое человеческое Вам Спасибо!