shapka_top_ukr.jpg

 

Головна

Лікувально-оздоровче підприємство "Тверезість і здоров'я"  – це 25 - річний досвід успішного лікування алкоголізму та інших наркотичних залежностей. У роботі з пацієнтами лікарі нашої наркологічної клініки використовують методи, що позитивно зарекомендували себе, а також застосовують прогресивні і оригінальні авторські методики. 

Найголовніше - це готовність людини прийняти допомогу лікаря. Визнання своєї проблеми, усвідомлення залежності від алкоголю, інших наркотичних речовин, азартних і комп'ютерних ігор - головний крок на шляху лікування.

У своїй практиці лікарі ЛОП "Тверезість і здоров'я" ґрунтуються на таких принципах:

індивідуальний підхід до кожного пацієнта
повага, тактовність і доброзичливість;
анонімність і конфіденційність.

Тисячі вилікуваних громадян сьогодні вдячні нашим лікарям за надану можливість стати гармонійною соціально цінною особистістю.

Численні відгуки людей, що кинули пити, опубліковані на нашому сайті, є кращою рекомендацією практикуючій системі боротьби з алкоголізмом.

Пропоновані ціни на послуги лікаря договірні в залежності від обсягу наданих послуг і використовуваних препаратів, в той же час багаторазово окупаються поверненням нормальної людини в сім'ю і суспільство, що і є кінцевою метою нашої діяльності.

Ми завжди готові подати руку допомоги кожному, хто звернеться до нас.